Pagedesigner Suite (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Help
ca: Ajuda

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Page
ca: Pàgina

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Anonymous user
ca: Usuari anònim

en: Authenticated user
ca: Usuari autenticat

en: Administrator
ca: Administrador

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració
