Pagedesigner Suite (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Help
cs: Nápověda

en: Page title
cs: Název stránky

en: Page
cs: Stránka

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Anonymous user
cs: Anonym

en: Authenticated user
cs: Přihlášený uživatel

en: Administrator
cs: Administrátor

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky
