Pagedesigner Suite (8.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Help
cy: Cymorth

en: Page title
cy: Pennawd y dudalen

en: Page
cy: Tudalen

en: Anonymous
cy: Anhysbys

en: Anonymous user
cy: Defnyddiwr anhysbys
