Pagedesigner Suite (8.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Help
da: Hjælp

en: Page title
da: Sidetitel

en: Page
da: Side

en: Anonymous
da: Anonym

en: Anonymous user
da: Anonym bruger

en: Authenticated user
da: Godkendt bruger

en: Primary tabs
da: Primære faneblade

en: Secondary tabs
da: Sekundære faneblade

en: Breadcrumbs
da: Brødkrummer

en: Status messages
da: Statusmeddelelser

en: Main page content
da: Primært sideindhold

en: Primary admin actions
da: Primære administratorhandlinger
