Pagedesigner Suite (8.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Help
de: Hilfe

en: Page title
de: Seitentitel

en: Page
de: Seite

en: Anonymous
de: Gast

en: Anonymous user
de: Gast

en: Authenticated user
de: Angemeldeter Benutzer

en: Primary tabs
de: Primäre Reiter

en: Secondary tabs
de: Sekundäre Reiter

en: Breadcrumbs
de: Pfadnavigation

en: Status messages
de: Status-Nachrichten

en: Main page content
de: Hauptinhalt der Seite

en: Primary admin actions
de: Primäre Verwaltungsaktionen

en: Pagedesigner Content
de: Pagedesigner-Inhalt

en: Pagedesigner distribution for Drupal
de: Pagedesigner für Drupal

en: Page Tree Block
de: Seitenbaumstrukturblock

en: Default linkit
de: Standard-Linkit
