Pagedesigner Suite (8.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Page title
dz: ཤོག་ལེབ་ཀྱི་མགོ་མིང་།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་

en: Anonymous user
dz: མིང་མེདཔ་ལག་ལེན་པ།
