Pagedesigner Suite (8.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Help
el: Βοήθεια

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Page
el: Σελίδα

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Anonymous user
el: Ανώνυμος χρήστης

en: Authenticated user
el: Πιστοποιημένος χρήστης

en: Administrator
el: Διαχειριστής

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: Status messages
el: Μηνύματα κατάστασης

en: Main page content
el: Περιεχόμενο κεντρικής σελίδας

en: Primary admin actions
el: Πρωτεύουσες ενέργειες διαχείρισης
