Pagedesigner Suite (8.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Help
eo: Helpo

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Page
eo: Paĝo

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Anonymous user
eo: Anonima uzanto
