Pagedesigner Suite (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Help
et: Abi

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Page
et: Lehekülg

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Anonymous user
et: Anonüümne kasutaja

en: Authenticated user
et: Autenditud kasutaja

en: Administrator
et: Haldur

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud
