Pagedesigner Suite (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Help
eu: Laguntza

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Page
eu: Orria

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Anonymous user
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Authenticated user
eu: Egiaztatutako erabiltzailea

en: Administrator
eu: Kudeatzailea

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia
