Pagedesigner Suite (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Help
fi: Ohje

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Page
fi: Sivu

en: Anonymous
fi: Anonyymi

en: Anonymous user
fi: Anonyymi käyttäjä

en: Authenticated user
fi: Sisäänkirjautunut käyttäjä

en: Administrator
fi: Ylläpitäjä

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Breadcrumbs
fi: Murupolku

en: Status messages
fi: Tilaviestit

en: Main page content
fi: Pääsivun sisältö

en: Primary admin actions
fi: Ensisijaiset ylläpidon toimenpiteet
