Pagedesigner Suite (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Help
is: Hjálp

en: Page title
is: Yvirskrift á síðu

en: Page
is: Síða

en: Anonymous
is: Ónevndur

en: Anonymous user
is: Ónevndur brúkari

en: Primary tabs
is: Fyrstu spjaldur

en: Secondary tabs
is: Næstu spjaldur
