Pagedesigner Suite (8.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Help
fr: Aide

en: Page title
fr: Titre de la page

en: Anonymous
fr: Anonyme

en: Anonymous user
fr: Utilisateur anonyme

en: Authenticated user
fr: Utilisateur authentifié

en: Administrator
fr: Administrateur

en: Primary tabs
fr: Onglets principaux

en: Secondary tabs
fr: Onglets secondaires

en: Breadcrumbs
fr: Fils d'ariane

en: Status messages
fr: Messages de statut

en: Main page content
fr: Contenu de la page principale

en: Primary admin actions
fr: Actions d'administration principales
