Pagedesigner Suite (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Help
gl: Axuda

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Page
gl: Páxina

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Anonymous user
gl: Usuario anónimo

en: Authenticated user
gl: Usuario autenticado

en: Administrator
gl: Administrador

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración
