Pagedesigner Suite (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Help
he: עזרה

en: Page title
he: כותרת דף

en: Page
he: דף

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Anonymous user
he: משתמש אנונימי

en: Authenticated user
he: משתמש מאומת

en: Administrator
he: מנהל

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Status messages
he: הודעות מצב

en: Main page content
he: תוכן
