Pagedesigner Suite (8.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Help
hi: मदद

en: Page title
hi: पृष्ठ का शीर्षक

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Anonymous
hi: अज्ञात

en: Anonymous user
hi: अज्ञात उपयोक्ता

en: Authenticated user
hi: प्रमाणीकृत उपयोगकर्ता

en: Administrator
hi: प्रशासक

en: Primary tabs
hi: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
hi: माध्यमिक टैब्स

en: Status messages
hi: स्थिति संदेश

en: Primary admin actions
hi: प्राथमिक व्यवस्थापक कार्रवाई
