Pagedesigner Suite (8.x-1.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Help
ht: Èd

en: Page title
ht: Tit paj

en: Page
ht: Paj

en: Anonymous user
ht: Itilizatè anonim

en: Authenticated user
ht: Itilizatè otantifye

en: Administrator
ht: Administratè

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn

en: Main page content
ht: Kontni paj prensipal la
