Pagedesigner Suite (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Help
hu: Súgó

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Page
hu: Oldal

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Anonymous user
hu: Névtelen felhasználó

en: Authenticated user
hu: Azonosított felhasználó

en: Administrator
hu: Adminisztrátor

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek
