Pagedesigner Suite (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Help
hy: Օգնություն

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Page
hy: Էջ

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Anonymous user
hy: Անանուն օգտատեր

en: Administrator
hy: Ադմինիստրատոր

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ
