Pagedesigner Suite (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Help
id: Bantuan

en: Page title
id: Judul halaman

en: Page
id: Halaman

en: Anonymous
id: Anonim

en: Anonymous user
id: Pengguna anonim

en: Authenticated user
id: Pengguna yang telah diotentifikasi

en: Primary tabs
id: Tab primer

en: Secondary tabs
id: Tab sekunder

en: Status messages
id: Pesan status

en: Main page content
id: Konten halaman utama

en: Primary admin actions
id: Aksi admin primer
