Pagedesigner Suite (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Help
is: Hjálp

en: Page title
is: Titill síðu

en: Page
is: Síða

en: Anonymous
is: Nafnlaus

en: Anonymous user
is: Ónafngreindur notandi

en: Administrator
is: Kerfisstjóri
