Pagedesigner Suite (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Help
ja: ヘルプ

en: Page title
ja: ページのタイトル

en: Page
ja: ページ

en: Anonymous
ja: 匿名

en: Anonymous user
ja: 匿名ユーザー

en: Authenticated user
ja: 認証済みユーザー

en: Administrator
ja: 管理者

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: Breadcrumbs
ja: パンくず

en: Status messages
ja: ステータスメッセージ

en: Main page content
ja: メインページコンテンツ

en: Primary admin actions
ja: プライマリ管理アクション
