Pagedesigner Suite (8.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Help
jv: Pitulungan

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Page
jv: Kācā

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Main page content
jv: Kācā utama konten
