Pagedesigner Suite (8.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Help
ka: დახმარება

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Page
ka: გვერდი

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Anonymous user
ka: ანონიმური მომხმარებელი

en: Authenticated user
ka: ავტორიზირებული მომხმარებელი
