Pagedesigner Suite (8.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Help
kk: Көмек

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Page
kk: Бет

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Anonymous user
kk: Анонимді пайдаланушы
