Pagedesigner Suite (8.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Help
ku: یارمەتی

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Page
ku: پەڕە

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Anonymous user
ku: بەکارهێنەری نەناسراو

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی
