Pagedesigner Suite (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Help
lv: Palīdzība

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Page
lv: Lapa

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Anonymous user
lv: Anonīms lietotājs

en: Authenticated user
lv: Autentificēts lietotājs

en: Administrator
lv: Administrators

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības
