Pagedesigner Suite (8.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Help
my: အကူအညီ

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ
