Pagedesigner Suite (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Page
nl: Pagina

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Anonymous user
nl: Anonieme gebruiker

en: Authenticated user
nl: Geverifieerde gebruiker

en: Administrator
nl: Beheerder

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: Primary admin actions
nl: Primaire beheeracties
