Pagedesigner Suite (8.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Help
oc: Ajuda

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Page
oc: Pagina

en: Anonymous
oc: Anonim

en: Anonymous user
oc: Utilizaire anonime

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala
