Pagedesigner Suite (8.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Help
pt: Ajuda

en: Page title
pt: Título da página

en: Page
pt: Página

en: Anonymous
pt: Anónimo

en: Anonymous user
pt: Utilizador anónimo

en: Authenticated user
pt: Utilizador autenticado

en: Administrator
pt: Administrador

en: Primary tabs
pt: Separadores primários

en: Secondary tabs
pt: Separadores secundários

en: Breadcrumbs
pt: Navegação estruturada

en: Status messages
pt: Mensagens de estado

en: Main page content
pt: Conteúdo da página principal

en: Primary admin actions
pt: Ações principais do administrador
