Pagedesigner Suite (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Help
ro: Ajutor

en: Page title
ro: Titlul paginii

en: Page
ro: Pagina

en: Anonymous
ro: Anonim

en: Anonymous user
ro: Vizitator

en: Authenticated user
ro: Utilizator autentificat

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: Status messages
ro: Status mesaje

en: Main page content
ro: Conținut principal pagină

en: Primary admin actions
ro: Acțiuni primare administrator
