Pagedesigner Suite (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Help
ru: Справка

en: Page title
ru: Заголовок страницы

en: Page
ru: Страница

en: Anonymous
ru: Гость

en: Anonymous user
ru: Анонимный пользователь

en: Authenticated user
ru: Аутентифицированный пользователь

en: Administrator
ru: Администратор

en: Primary tabs
ru: Главные вкладки

en: Secondary tabs
ru: Дополнительные вкладки

en: Breadcrumbs
ru: Строка навигации

en: Status messages
ru: Системные сообщения

en: Main page content
ru: Содержимое страницы

en: Primary admin actions
ru: Основные действия администратора
