Pagedesigner Suite (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Help
sk: Pomoc

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Page
sk: Strana

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Anonymous user
sk: Anonymný používateľ

en: Authenticated user
sk: Prihlásený používateľ

en: Administrator
sk: Administrátor

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky
