Pagedesigner Suite (8.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Help
sl: Pomoč

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Page
sl: Stran

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Anonymous user
sl: Anonimni uporabnik

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
