Pagedesigner Suite (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Help
sv: Hjälp

en: Page title
sv: Sidtitel

en: Page
sv: Sida

en: Anonymous
sv: Gäst

en: Anonymous user
sv: Anonym användare

en: Authenticated user
sv: Inloggad användare

en: Administrator
sv: Administratör

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Breadcrumbs
sv: Länkstigar

en: Status messages
sv: Statusmeddelande

en: Main page content
sv: Huvudsakligt sidinnehåll

en: Primary admin actions
sv: Primära administratörsåtgärder
