Pagedesigner Suite (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Help
tr: Yardım

en: Page title
tr: Sayfa başlığı

en: Page
tr: Sayfa

en: Anonymous
tr: Adsız

en: Anonymous user
tr: Konuk kullanıcı

en: Authenticated user
tr: Kimliği doğrulanmış kullanıcı

en: Administrator
tr: Yönetici

en: Primary tabs
tr: Birincil sekmeler

en: Secondary tabs
tr: İkincil sekmeler

en: Status messages
tr: Durum mesajları

en: Main page content
tr: Ana sayfa içeriği

en: Primary admin actions
tr: Birincil yönetici eylemleri
