Pagedesigner Suite (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Help
uk: Довідка

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Page
uk: Сторінка

en: Anonymous
uk: Анонім

en: Anonymous user
uk: Анонімний користувач

en: Authenticated user
uk: Авторизований користувач

en: Administrator
uk: Адміністратор

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Breadcrumbs
uk: Рядки навіґації

en: Status messages
uk: Повідомлення про стан

en: Main page content
uk: Основний вміст сторінки

en: Primary admin actions
uk: Основні адміністративні дії
