Pagedesigner Suite (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Page title
vi: Tiêu đề trang

en: Page
vi: Trang

en: Anonymous
vi: Ẩn danh

en: Anonymous user
vi: Người dùng nặc danh

en: Administrator
vi: Người quản lý

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Main page content
vi: Nội dung chính của trang
