Pager Serializer (8.x-1.0-rc2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Rows
bo: ཕྲེང

en: Pager
bo: ངོས་སྒྱུར་བྱེད

en: Web services
bo: དྲ་རྒྱའི་ཞབས་ཞུ
