Pager Serializer (8.x-1.0-rc2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Reset
ja: リセット

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Rows
ja: 行数

en: Property
ja: プロパティー

en: Pager
ja: ページャー

en: Web services
ja: ウェブサービス
