Pager Serializer (8.x-1.0-rc2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Reset
lv: Attīrīt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Rows
lv: Rindas

en: Pager
lv: Šķirklis

en: Web services
lv: Web servisi
