Pager Serializer (8.x-1.0-rc2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Reset
sv: Återställ

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Rows
sv: Rader

en: Property
sv: Attribut

en: Pager
sv: Paginerare

en: Web services
sv: Webbtjänster
