Pager Serializer (8.x-1.0-rc2) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Rows
vi: Số dòng

en: Property
vi: Thuộc tính

en: Pager
vi: Phân trang

en: Web services
vi: Dịch vụ web

en: Current Page
vi: Trang hiện có
