Pager Serializer (8.x-1.0-rc3) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Enable
ar: تفعيل

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Rows
ar: صفوف

en: Property
ar: الخاصية

en: Pager
ar: دليل الصفحات

en: Web services
ar: خدمات الويب
