Pager Serializer (8.x-1.0-rc3) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Enable
ca: Habilita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Rows
ca: Files

en: Property
ca: Propietat

en: Pager
ca: Paginador

en: Web services
ca: Serveis web
