Pager Serializer (8.x-1.0-rc3) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Rows
hy: Տողեր

en: Web services
hy: Վեբ ծառայություններ
