Pager Serializer (8.x-1.0-rc3) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Enable
id: Aktifkan

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Rows
id: Baris

en: Property
id: Milik

en: Pager
id: Pembuat halaman

en: Web services
id: Layanan web
