Pager Serializer (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Enable
it: Abilita

en: Reset
it: Ripristina

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Rows
it: Righe

en: Property
it: Proprietà

en: Pager
it: Paginazione

en: Web services
it: Web service
