Pager Serializer (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Enable
km: បើក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Rows
km: ជួរ​ដេក

en: Web services
km: សេវា​បណ្តាញ
